Tel: 774 727 675, 608 822 825, 777 727 676, 777 727 678
Email: balondekor@balondekor.cz

Květinová výzdoba

Květinové šperky

Květinové šperky se dají zhotovit z okrasných a barevných drátů a drátků, ze živých, umělých či sušených květin a neflorálního materiálu tak, aby se hodily přímo k Vaší osobě. Na požádání Vám zašleme podrobnou prezentaci.

Poptat

Dětské květinové vazby

I z dětí se mohou stát profesionální květinoví aranžéři! Za pomoci našich umělců stačí přidat několik kreativních prvků a z klasické kytky vytvořit nápadité a originální aranžmá vhodné jako dáreček nebo dekorace nejen do dětského pokojíčku. Tvořivá dílna na oslavy, párty i jiné příležitosti určitě potěší i Vaše malé umělce!

Poptat

Aranžmá

Přikládáme velkou váhu kvalitnímu zajištění květinové výzdoby. Součástí těchto výzdob mohou být vypichovaná malá aranžmá na stůl až po velká aranžmá vždy přizpůsobena charakteru interiéru a druhu společenské akce. Na požádání Vám zašleme podrobnou nabídku.

Poptat

Doručíme, překvapíme - květiny

Doručíme kytice dle Vašeho přání a požadavků, vždy s přihlédnutím k osobě obdarovaného (věk, pohlaví, oblíbená barva, účel obdarování). Na požádání Vám zašleme podrobnou prezentaci kytic. Druhy vazeb: klasické, speciální, svatební.

Poptat

Vazby květin

Uvážeme kytice dle Vašeho přání a požadavků, vždy s přihlédnutím k osobě obdarovaného (věk, pohlaví, oblíbená barva, účel obdarování). Na požádání Vám zašleme podrobnou prezentaci kytic. Druhy vazeb: klasické, speciální, svatební.

Poptat

Nazdobení stolů a tabulí

Nazdobíme Vám svatební tabuli či stoly k různým společenským událostem. Dokážeme perfektně sladit interiér s květinami, ubrusy, ubrousky, svíčkami, šerpami na stoly a ostatním doplňkovým dekoračním materiálem. Na požádání Vám zašleme podrobnou nabídku.

Poptat

Dále nabízíme