Novým hitem posledních let v balónkových dekoracích je nepravidelnost. Balónkové girlandy, oblouky, brány a sloupy jsou díky využití velikostí od nejmenších po gumbo balonky, povýšeny na novou úroveň a vždy vytvoří velmi originální efekt.

Balónková výzdoba ve stylu nepravidelnosti má prim!

Novým hitem posledních let v balónkových dekoracích je nepravidelnost. Balónkové girlandy, brány, oblouky a sloupy jsou díky využití velikostí od nejmenších po obří balonky, povýšeny na nový rozměr a vždy vytvoří velmi originální efekt. Nepravidelné, tzv. organické balónkové oblouky a girlandy jsou vhodné pro velké akce jako otevření prodejen, které již nikdo nepřehlédne! Jsou originální, trendy a zkrátka „sexy“!

Organické balónková girlandy a chrom balónky

Organické balonkové sloupy a girlandy využijete i v menších prostorách, kde vytvoří krásnou a jemnou dekoraci. V kombinaci s chromovými balonky (balónky s výrazným zrcadlovým efektem) působí velice luxusně a přitom decentně. Chrom balónky jsou jen doplněk balónkové girlandy, ale přitom celou balónkovou výzdobu povýší na vyšší úroveň – přesvěčte se sami v naší fotogalerii!

Nadčasové balónkové oblouky, sloupy a brány – točitá balónková girlanda

Oblíbenou balónovou výzdobou jsou ale také stále klasické pravidelné točité balónkové girlandy – brány a sloupy v různých variantách a barevných provedeních balónků lze také vytvořit balónkové logo firmy či zábavný balónkový fotokoutek.

Balónky s héliem, rozvoz balónků, krásné svatební balónky

I malé množství balonků udělá obrovskou radost! Balonky s héliem Vám umí udělat radost dokonce dvakrát. Nejdříve jako krásná balónková dekorace prostor v podobě trsů héliových balonků na těžítku nebo jako efektní stropní balónková výzdoba, a později večer pak můžete hélium vdechovat a mluvit zábavným šmoulím hlasem. Balonky plněné héliem mají létavost cca 8-12 hodin, ovšem existují i foliové balonky v různých tématických motivech a tvarech, které Vám vydrží až několik týdnů. Nafukování balónků a rozvoz balónků kamkoliv po Praze i mimo ni zajišťujeme v jakoukoliv denní dobu.

Balónková výzdoba je vhodná pro jakoukoliv příležitost. Ať už na svatbu jako svatební balónky, narozeninovou party, maturitní ples nebo jako balónkové překvapení. Svatební balónková dekorace se dá krásně propojit s květinami a tím vše spojit do ladné harmonie. Na maturitní plesy je skvělým půlnočním překvapením síť s padajícími balonky, do kterých můžete schovat například čísla na výhry v tombole.

Balónky a děti – Dětská balónková výzdoba a dekorace

Nelze také opomenout dětskou balónkovou výzdobu a dekoraci! Děti balónky milují! Balónky pro děti rozsvítí a barevně oživí každou dětskou akci, narozeninou oslavu i firemní rodinný den.  Pohádkový svět z balónků je pro nás hračkou! Stačí upřesnit, co má malí oslavenec rád a my mu jeho přání rádi balónkové splníme!