První smích, první krůčky i první pády, první kamarádi a samozřejmě první narozeninové párty. První rok je plný zážitků a to si zaslouží pořádnou balónkovou oslavu plnou balónků.

Balónky na oslavě Moniky Bagárové

Na žádné narozeninové oslavě by balónky neměly chybět. Monika Bagárová ví, o čem mluvíme!

Barevná kombinace co letí

Na narozeninách malé Ruminky nechyběly balónky v „nudes“ odstínech, které jsou letos naprostým hitem! S těmito přirozenými barvami nemůžete sáhnout vedle! Hodí se do přírody stejně jako na zámek. Jsou také vhodné k jakékoliv příležitosti – od narozenin Vašich ratolestí až po luxusní galavečer (náš tip – v kombinaci s blyštivými chromovými balónky je dekorace dechberoucí!). Výzdobu jsme došperkovali balónky se zlatými konfetami.

Balónky s konfetami musíte mít

Konfety v průhledných „bublinách“ by podle nás už neměly chybět na žádném stylovém večírku. Zjemní celkový dojem z dekorace a jsou originálním doplňkem v mnoha barvách. A co je nejlepší? Můžete dovnitř schovat přání pro oslavence. Když se takový balónek s konfetami totiž praskne, je z toho malý „ohňostroj“ a po té show oslavenec dostává svůj vzkaz!

Nepravidelnost vládne balónkovým světem

Párty Moniky Bagárové jsme ozdobili nepravidelnou girlandou. Různé velikosti balónků teď vládnou naším balónkovým světem! Tento nový trend k nám přišel zrovna ve chvíli, kdy jsme objevili dokonalý způsob, jak foukat všechny balónky stejně veliké a to bleskově rychle. No… Co k tomu říct – zákon schválnosti je opravdu ten jediný zákon, který vždycky funguje. Nedá se nic dělat, musíme foukat zase jinak! My jsme ale přizpůsobiví a hlavně moc šikovní, takže jsme nový směr dekorací z balónků rychle pochytili, ovládli na profesionální úrovni a hlavně si zamilovali! Na oslavě u Bagárových nepravidelná girlanda z balónků krásně ozdobila terasu domu, kde oslava probíhala.

Balónky s héliem – osvědčená párty klasika

Ani hélium nechybělo! Balónky s héliem jsou osvědčená klasika na oslavách a párty. Má to své důvody! Nejen že vypadají úchvatně v prostoru, ale užije se s nimi také spousta legrace. Víte přeci, jak je to s héliem?! Héliové balónky jsou také velkým lákadlem pro děti, které zaručeně zabaví. A jak jste mohli vidět na Instagramovém profilu Moniky, dětí přišlo slavit spoustu! A to jsme tak trošku tušili, proto jsme jako překvapení pro Moniku a hlavně Ruminku a její malé kamarády připravili pár zvířátek, mečů a kytiček z tvarovacích balónků, protože v tom jsme také mistři!

Recept na povedenou narozeninovou oslavu

Vybrat tu správnou partu, která promění narozeninovou pohádku v realitu není ale vždy lehký úkol. Monika to zvládla na jedničku! Narozeninové balónky z naší dílny vytvořily tu správnou atmosféru a vznikly s nimi na oslavě krásné fotky, kterými se Monika (a my samozřejmě také) hned pochlubila i na svém Instagramu. O celkovou organizaci se postaraly holky z Autentiky , lákavý sladký bar dodala Hanička z Cakeland. Přípravy probíhaly naprosto hladce a vše klaplo hned dvakrát, takže o úspěchu celé spolupráce není pochyb. 

Sami můžete posoudit, že tato oslava opravdu stála za to.