Tel: 774 727 675, 608 822 825, 777 727 676, 777 727 678
Email: balondekor@balondekor.cz

Dětské programy

Balónková dílna

Balónková dílna může být součástí balónkové show. Nejen děti si zkusí vytvářet vlastní jednoduchá zvířátka dle návodu nebo rad balónkáře. Možná i VÁNOČNÍ balónková dílna!

Poptat

Facepainting aneb malování na obličej

Malování na obličej pomocí smývatelných barev. Děti si mohou vyzkoušet, jaké je to být klaunem, pohádkovou postavou nebo třeba dravou šelmou. Všechny naše barvy na facepainting jsou dermatologicky testovány.

Poptat

Balónková show

Neokoukaná balónková show, kde jsou různé druhy postaviček a zvířátek i originální čepice tvořeny přímo před zraky malých diváků ze speciálních barevných balónků. Vytvořená balónková zvířátka jsou rozdána dětem.

Poptat

Balónková diskotéka

Klauní balónková show je oblíbený dětský program plný legrácek & kouzel s tvarovacími balónky a nejen s nimi! Program a dětská diskotéka protkaná spoustou her a soutěží. Možnost i vlastní aparatury.

Poptat

Třpytivé twinkle tetování

Hra s barvami a efektem, nová možnost nepermanentního třpytivého tetování s přitažlivým designem obrázků. Toto tetování má k dispozici několik barevných a třpytivých odstínů. Trvanlivost obrázků až jeden týden.

Poptat

Klaun Bavič

Oblíbený dětský program, ve kterém klaun Nešika baví děti svou nešikovností a upovídaností. Kolotoč plný legrácek, soutěží a rozmanitých aktivit (podlézání laťky, chůdochůze a další).

Poptat

Halloweenská balónková dílna

Dýně, duchové, pavouci a mnohé další strašidelné výtvory! To vše si vaše děti mohou vytvořit v naší halloweenské balónkové dílně!

Poptat

Halloweenské strašení

Komponovaný pořad, kde Vás čeká spousta her, modelování balónkových příšerek a hlavně diskotéka všech strašidýlek! Je možné objednat i tematické malování na obličej a třpytivé tetování. Možná i kombinace s tematickými workshopy a balónkovou dekorací.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Vánoční balónková show

Vánoční balónková show, kde jsou balónkoví sněhuláci, dárečky či Santové tvořeni přímo před zraky malých diváků. Hotové výtvory jsou rozdány dětem.

Poptat

Vánoční balónková dílna

Vytvořte si originálního balónkového sněhuláka, kapříka či balónkový vánoční dárek! S pomocí našeho balónkáře to bude hračka!

Poptat

Andělská balónková diskotéka

Andělská diskotéka je plná her, soutěží, tancování a dovádění. Vše je spojeno s balónky, které děti milují, proto také sklízí tato diskotéka všude velký úspěch.

Poptat

Popletené Vánoce

Klauni a jejich popletené Vánoce“ aneb "Pojďte se podívat, jak klauni slaví Vánoce a poradit jim, jak se to má dělat správně". V této klaunské show půjde taky o zdobení balónkové palmy, poté správně balónkového stromečku. Kapříci, vánočky, dárečky, koledy a koledování. Pořad je nabitý soutěžemi, písničkami a tancováním.

Poptat

Mikuláš, čert, anděl

Mikuláš, Čert a Anděl - Krásné kostýmy Mikuláše, Čerta, Anděla a jejich profesionální vystupování. Čtení z knihy hříchu je samozřejmostí. Po dohodě s klientem lze rozdávat i dárečky.

Poptat

Zimní radovánky se sněhuláky

Dva sněhuláci sis dětmi užijí zimní radovánky, jak se patří. Děti čeká spousta překvapení, velká balónková koulovačka i závody s koštětem. Součástí i tancování a soutěže o ceny.

Poptat

Kouzelník

Klasický kouzelník v černém plášti, který všechny přítomné zavede do tajů kouzel a čar. Děti si samy mohou vyzkoušet, jaké je to být slavným kouzelníkem Harry Potterem nebo Hermionou a dospělí se přiučí třeba, jak si přičarovat peníze. Vystoupení plné překvapení, legrace a zážitků. Možné vystoupení i jako čert Šikula.

Poptat

Diskotékový klaun

Dětské hry s klaunem, soutěže a diskotéka složená z nejlepších dětských písniček posledních let. Klaun a jeho pohádkoví kamarádi učí děti různé tanečky, soutěží s dětmi a baví je svou nešikovností a upovídaností. Samozřejmostí jsou také balónky, které nesmí chybět na žádné dětské párty.

Poptat

Pirátská show

Děti provází dvojice pirátů, která se později mění na námořníky. Součástí programu je i soutěž s obručemi, různé hry, soutěže a samozřejmě také tancování a žonglování. Více naleznete v dětských pořadech. VIDEO zde

Poptat

ZUMBA party: Zumba nejen pro děti

Zumba je hravá a zábavná! Pohádkovou formou se děti naučí nové taneční styly a navíc se u ní budou skvěle bavit!

Poptat

Bublinář

Jedinečné představení s bublinami – jejich prolínání a vytváření neuvěřitelných obrazců. Možná kombinace s bublinovou dílnou, kde si děti mohou vyzkoušet bublinkovat. VIDEO zde

Poptat

Cvičení pejsci - pudlíci

Vystoupení s úžasnými pudlíky. Pejsci dělají různé neuvěřitelné akrobatické výkony - chodí po zadních, dělají stojky atd. VIDEO zde

Poptat

Kouzelník Pan Kravata

Kouzelníka Pana Kravatu poznáte podle dlouhé oranžové kravaty. Děti se během zábavné show naučí kouzlit jako opravdové kouzelníci. Čeká Vás obří kouzelnická hůlka, spousta legrace a možná objevíte také živého králíčka! VIDEO zde

Poptat

Angry Birds Show

Znáte zábavnou hru Angry birds? Připojte se k nám a pojďte si zasoutěžit jako tito barevní ptáčci. Vyrobte si svého originálního "Angry bird" z balónků, zasoutěžte si s námi, pojďte tancovat a nebo si vyzkoušejte tvorbu masky na obličej.

Poptat

Fotokoutek - Fotobox

Znáte ten pocit, když máte na jediné fotce z večírku zavřené oči nebo nepřítomný výraz v obličeji? Co tak nechat focení na FotoBox a těšit se z navazující série dvou nebo tří fotek, které Vám vytvoří jedinečný příběh! Kreativní dekorace, pozadí a tematické doplňky, s kterými si můžete přímo na party zapózovat a vzpomínkovou fotografii si vzít přímo s sebou nebo také obdržet v elektronické podobě!

Poptat

Žonglovací SUPERSHOW

Strhující vystoupení dvou žonglérů, které zaujme děti i dospělé. Programu nechybí vtip a komunikace s diváky. VIDEO zde

Poptat

Henna/Airbrush tetování

Ornamentální malování "krátkodobé tetování" speciální barvou, která vydrží na kůži několik dní (nejde o klasickou hennu). Barvy jsou dermatologicky testovány.

Poptat

Dětský koutek

Dětský koutek je tady pro pobavení všech dětí. Jeho součástí může být bazének s kuličkami, malování či různé jiné aktivity. Vhodné na brunche, firemní akce či veletrhy.

Poptat

Klaun Kristian se zvířaty

Zábavný kontaktní program plný smíchu a radosti. Seznamte se s klaunovými pomocníky - lvem, tygrem, hady či medvědem...

Poptat

Poník Neposeda

Viděli jste už někdy stydlivého australského poníka, který se rád předvádí ve společnosti dětí? Prochází obručí, zdvořile se uklání a chlubí se všemi triky, které ho jeho kamarád Kristián naučil. Při vystoupení na pódiu si obuje slušivé botičky a strhne pozornost všech dětí!

Poptat

Michal Nesvadba

Jedinečné představení, které zaručeně pobaví každé dítě! Tvář známá z televizních pořadů pro děti, Michal Nesvadba, dětem ukáže to nejlepší ze svých představení, například jak umí „čarovat“ s lepenkami.

Poptat

Neuvěřitelná bublinová show

Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků. Zcela originální show, která okouzlí každého. Můžete vidět např. bublinový kolotoč, který se opravdu točí, nechat se uzavřít do bubliny, novinkou v programu je nyní také speciální světelný stolek, na kterém uvidíte další netradiční tvary vykouzlené z křehkých duhových bublin! VIDEO zde

Poptat

Karikaturista pro děti

Karikaturista vytváří úsměvné karikatury pro děti i dospělé. Vhodné na soukromé narozeninové oslavy, firemní party, propagaci výrobků či jako dárek pro své blízké.

Poptat

Kouzelnice v převlečení

Kouzelnický pořad pro děti všech věkových kategorií. Program zahrnuje veselá pohádková kouzla, soutěže, hry a tanečky a školu magie. Děti se stávají kouzelníky a jsou neustále zapojovány do programu. Tématicky může být pořad laděn do námořnicka, pirátské show, umělkyně vystoupí jako vodní víla, vodnická holka, čarodějka, princezna či klasická kouzelnice.

Poptat

Narozeninová PIŇATA

Originální ručně vyráběné PIŇATY dle Vámi zvoleného pohádkového motivu. Čeká Vás spousta zábavy a legrace! Tak překvapte své blízké a vyberte si svou PIŇATU!

Poptat

Veselí maskoti

Naši maskoti Vás pobaví a upozorní návštěvníky na Vaši akci. VIDEO zde

Poptat

Výtvarné dílny

Různé tematické workshopy pro děti i dospělé. Více naleznete v sekci dětské worshopy, kde prezentujeme velikonoční, vánoční, valentýnské, halloweenské i jiné dílny.

Poptat

Cukrová vata

Sladké pokušení mnoha generací, cukrová sladkost s různou příchutí a v rozmanitých barvách nejen na poutích, ale třeba i na Vaší akci! VIDEO zde

Poptat

Pohádkové zpívání

Zábavný program, do kterého je zařazeno 27 písniček převážně z filmových pohádek, děti se aktivně zapojují do zpívání a tančení. Seznam písniček na přání zašleme.

Poptat

Hrátky a zpívání s Inkou Rybářovou

Pořad pro děti každého věku, tedy i dospěláky, mámy a táty, u kterého se všichni krásně vydovádí. Nejen děti se sami stávají herci, zpěváky, umělci... Zkrátka, kdo si hraje, nezlobí!

Poptat

Hudební duo

Interaktivní hudebně zábavný, ale i výchovný program pro děti. Písničky mají moderní aranžmá a děti nenásilnou formou vnímají v písňových textech i v dialozích některé problémy, které nás obklopují a týkají se každého z nás.

Poptat

Žonglér a kejklíř

Žonglér a kejklíř, klaun na jednokolce.

Poptat

Chůdaři

Dlouhonozí artisté mohou hrát soutěže s dětmi, vítat hosty a přát jim příjemnou zábavu. Zároveň také rozdávat sladkosti, fotit se s dětmi a dělat jednoduché aktivity v rámci vaší akce.

Poptat

Akrobacie s talíři

Klaun - akrobacie s talíři - točení talířů na hůlce.

Poptat

Dětské květinové vazby

I z dětí se mohou stát profesionální květinoví aranžéři! Za pomoci našich umělců stačí přidat několik kreativních prvků a z klasické kytky vytvořit nápadité a originální aranžmá vhodné jako dáreček nebo dekorace nejen do dětského pokojíčku. Tvořivá dílna na oslavy, párty i jiné příležitosti určitě potěší i Vaše malé umělce!

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Koktejlová show

Děti si mohou namíchat své vlastní koktejly s pomocí zkušeného barmana a nazdobit je ovocem, deštníky, … Více workshopů naleznete v sekci dětské workshopy.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Nanajské hry

Komediální směs tanců v podaní dvou originálních postaviček.

Poptat

Beruška a Pavouk s programem

Tato pohádková dvojice provede děti světem her a zábavy. Umělci mají různé kostýmy stejně tak, jako široký repertoár her, je zde proto možnost dvou vystoupení s různým obsahem.

Poptat

Barbie & Harry Potter

Barbie, Harry Potter a jiné pohádkové i televizní postavičky. Tyto postavy na ulici děti jen tak nepotkají a nyní si s nimi mohou hrát a kreslit třeba celé odpoledne!

Poptat

Velikonoce naruby

Klauni a jejich Velikonoce naruby aneb "Pojďte se podívat, jak klauni slaví Velikonoce a poradit jim, jak se to má dělat správně". V této klaunské show půjde taky o zdobení velikonočních vajíček. Zpívání, koledování, vajíčka, čokolády a nějaké odměny. Pořad je nabitý soutěžemi, písničkami a tancováním.

Poptat

Pálení čarodejnic aneb rej všech čarodějů

Komponovaný program pro děti, kde na Vás čeká kouzlení, spousta her a soutěží, ale také škola kouzel a lektvarů a hlavně - diskotéka všech čarodějů a čarodějnic! Balónky, tancování a strašení....

Poptat

Valentýnská balónková diskotéka

Pojďte s námi soutěžit, tancovat a dovádět.

Poptat

Dále nabízíme