Tel: 774 727 675, 608 822 825, 777 727 676, 777 727 678
Email: balondekor@balondekor.cz

Dětské workshopy

Balónková dílna - Balónkový modeling

Nejen děti si zkusí vyrobit vlastní balónkové zvířátko podle návodů a rad balónkáře. Skvělý doplněk balónkové show či balónkové diskotéky.
Možné zaměřit i tematicky - Valentýn, Velikonoce, Halloween, Vánoce.

Poptat

Strašidelné a čarodějnické dílny - Halloween

Vyrobte si s námi masky netopýra, černokněžníka, udělejte si strašidýlko do květináče a pojďte se s námi ponořit do tajemného světa duchů, strašidýlek, čarodějů a čarodějnic. Nabídku všech našich strašidelných dětských workshopů na přání rádi zašleme.

Poptat

Halloweenská balónková dílna

Dýně, duchové, pavouci a mnohé další strašidelné výtvory! To vše si vaše děti mohou vytvořit v naší halloweenské balónkové dílně!

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Halloweenské dýně

Co navodí atmosféru Halloweenu víc než vyřezávané dýně! Za pomoci našich animátorů zvládnou tuto dílnu nejen dospělí ale i děti.

Poptat

Halloweenské perníčky

Co takhle vytvořit si jedlého netopýra nebo dýni?! Neotřelý dárek a také skvělá pochoutka!

Poptat

Vánoční workshopy

Vůně jehličí navodí při výrobě svícínku tu pravou atmosféru Vánoc. Každý si svůj výrobek může nazdobit sušeným ovocem, zvonečky i jablíčky. Pojďte s námi nazdobit perníčky a dát je jako dárek babičkám. Vánoční atmosféru doplní také plamínek vlastnoručně dozdobené svíčky (pomocí voskových fólií) či stromečků s malými dárečky. Nabídku všech vánočních dílen na přání rádi zašleme.

Poptat

Vánoční balónková dílna

Vytvořte si vlastní vánoční ozdobu z balónků nebo vyrobte originální vánoční dárek pro vaše blízké! S pomocí našeho balónkáře to bude hračka!

Poptat

Vánoční perníčky

Šikovné ruce nejen dětí si zkusí vyrobit vánoční perníkovou ozdobu. Při malování cukrovou polevou se můžete nechat unést vlastní fantazií nebo se inspirovat předlohou.

Poptat

Vánoční kolíčky

Vyrobte si vlastní vánoční kolíček se Santou, stromečkem, kapříkem či jiným vánočním motivem. Nechte se inspirovat vánoční náladou, fantazii se meze nekladou!

Poptat

Vánoční ledová inspirace

Nechte se unést svou fantazií a vyrobte si vánoční přáníčka, visačky na dárečky, …

Poptat

Andílci

Vyrobte si krásného andílka, který Vám může dělat radost v pokojíčku nebo jako ozdoba na vánočním stromečku.

Poptat

Mýdla

Co si takhle vyrobit vlastní mýdlo jakéhokoliv tvaru nebo do něj dokonce umístit dinosaura? Koupání už pak nikdy nebude nuda! Lze také tematicky zaměřit - zvířátka, Halloween či Vánoce.

Poptat

Veselé kolíčky

Kolíčky se zajíčkem, pejskem, letadélkem, srdíčkem či motýlem se dají připevnit kamkoliv a na cokoliv! Vděčná dílnička, ze které si nejen děti odnesou vlastnoručně udělanou ozdobu do svého pokojíčku, Vašeho bytu nebo můžou obdarovat i jiné členy své rodiny.

Poptat

Pohádkové placky

Děti si samy nakreslí svůj oblíbený motiv nebo použijí vzorových šablon. Možná varianta připínáčku i magnetku na ledničku!

Poptat

Bublinová dílna

Pojďte si s námi zabublinkovat a zahrát soutěž o největší bublinu. Vhodný doplněk k bublinové show bublinář, kde můžete být svědky neuvěřitelného prolínání bublin.

Poptat

Veselé tužky

Chcete mít svoji originální tužku, která k tomu bude ještě zábavná a usměvavá? Vhodné pro malé i ty větší - školkou i školou povinné.

Poptat

Náramky

Vytvořený náramek může být vhodným doplňkem i dárkem. U nás si jej můžete vyrobit dle předlohy či vlastní fantazie.

Poptat

Pohádkové masky

Vytvořte si masku podle našich předloh (netopýr, duch, Spiderman, čarodějnice atd.).

Poptat

Žonglérská dílna - Diabolo, Jojo,...

Žonglovací pomůcka skládající se z cívky, která je vyhazována pomocí provázku, uvázaného mezi dvě hůlky. Předchůdcem je čínské Jojo. Umělci učí děti ovládat tyto nástroje a různé žonglovací triky. VIDEO zde

Poptat

Stojánky na tužky

Stojánky nejen na tužky pro sebe nebo pro kamaráda si může vyrobit každý. Na přání Vám rádi zašleme naši kompletní nabídku dílen pro děti.

Poptat

Angry Birds výtvarka

Milovníci Angry Birds si zde přijdou na své.Chcete si vyrobit svoji oblíbenou postavu? Ať už půjde o Chucka, Stellu, Matildu či Vazouna, určitě si zde vyhrajete!

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Veselý motýlí tanec

Z hedvábného papíru si děti vyrábí motýlky na zavěšení či na špejli na zapíchnutí do květináče.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Dárková taška

Jakýkoliv dárek pro své nejbližší může dítě uložit do vlastnoručně vyzdobené vánoční tašky. Fantazii při dekoraci se meze nekladou. Tašku zvládnou nazdobit malé i větší děti pomocí nejrůznější výtvarné techniky a připravených dekoračních ozdob.

Poptat

Kreativní rámečky

Rámečky dle vlastní fantazie si mohou děti nazdobit prázdninovými motivy (mušličky,kamínky, rybičky, safari zvířátka) a pověsit v pokojíčku.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Pohádkové vařečky

Neotřelý dárek pro každého nebo ozdoba v pokojíčku. Vyrobte si s námi kouzelnou vařečku, kterou můžete darovat svým nejbližším. Na přání Vám rádi zašleme naši kompletní nabídku dílen pro děti.

Poptat

Cupcakes

Mlsání není hřích, a proto by Cupcakes - delikátní, sladké a v neposlední řadě stylové dortíky, neměly chybět na žádné oslavě či firemním večírku!

Poptat

Quilling

Vyrobte si originální přání či obrázek za pomoci proužků papíru! Quilling nechá vyniknout Vaši fantazii a kreativitu.

Poptat

Květinové šperky

Děti si odnesou šperk s živou či sušenou květinou, dozdobený různými dekoračními prvky (peříčka, mašličky, korálky, barevné drátky, různé druhy sušených květin a vypreparovaných listů). Základy náhrdelníků a náramků z drátků a korálků budou dopředu připraveny. Na vyžádání Vám zašleme podrobnou nabídku.

Poptat

Origami

Vyrobte si různá origami dle našeho návodu nebo si zkuste vymyslet svoje vlastní origami podle Vaší fantazie.

Poptat

Loom náramky

Chcete být trendy? Tak to musíte zavítat na náš trendy, výtvarný workshop na výrobu těchto super barevných náramků. Snadné a zábavné.

Poptat

Malování na trička

Malování různých motivů na trička. Na přání Vám rádi zašleme naši kompletní nabídku dílen pro děti.

Poptat

Koktejlová miniškolička

Děti si mohou namíchat své vlastní koktejly s pomocí zkušeného barmana a nazdobit je ovocem, deštníky...Možná kombinace s dětskou barmanskou show.

Poptat

Africké bubnování

Umožněte svým dětem probudit v sobě dosud neobjevené africké rytmy! Zábavné bubnování dodává energii, zlepšuje koordinaci pohybů a koncentraci účastníků a to bez rozdílu věku či úrovně jejich hudebnosti! Čekají na vás bonga, bubínky, rumba koule, tamburíny i africká djembe!

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Hudební ateliér

Workshop plný pohybu, zpěvu, poslechu, her a tanců, který děti naučí, jak vyjadřovat jednoduché rytmické modely, vštěpí jim základní hudební dynamiku či rozlišování barev zvuku tou správnou metodou! Hravou formou hudebních pohádek a vlastní představivostí se děti přiučí obecným hudebním dovednostem.

Poptat

Dřevořezba - Dřevařská dílnička

Staňte se skutečným řezbářem! Vyrobte si vlastní lžíci, postavičku či jiný dřevěný výrobek. Nechte vyniknout Vaši kreativitu a za asistence našich umělců si vyřežte svůj vlastní originální výrobek. Skvělá zábava pro děti i dospělé.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Podzimní hrátky s ježečkem

Každé dítě si vybarví svého ježečka a na bodlinky mu naloží ovoce, kolik unese. Ježeček i ovoce jsou předem připravené.

Poptat

Valentýnské workshopy

Vytvořte si mramorové srdíčko, malovaný hrneček se srdíčky a kytičkami, třpytivé visačky na dárky, krabičku se srdíčkem na malý dáreček či vlastní originální valentýnské přáníčko.

Poptat

Zdobení perníčků

Šikovné ruce nejen dětí si zkusí vyrobit velikonoční perníkovou ozdobu. Při malování cukrovou polevou se můžete nechat unést vlastní fantazií nebo se inspirovat předlohou.

Poptat

Velikonoční workshopy

Malování perníčků ve tvaru vajíček, kuřátek a zajíčků, výroba kuřátek a zajíčků nejen z vajíček a papíru, netradiční zdobení vajíček různými technikami (ubrousková, konfetová, olejová, atd.). Na přání zašleme naši nabídku všech velikonočních dílen.

Poptat

Dále nabízíme