Tel: 774 727 675, 608 822 825, 777 727 676, 777 727 678
Email: balondekor@balondekor.cz

Valentýn, svatby

Balónková dekorace - Svatba & Valentýn

Svatbu nemáte každý den a naše netradiční výzdoby a doplňky naladí tu neopakovatelnou atmosféru fantazie snů pro Váš nezapomenutelný zážitek!

Poptat

Valentýnská balónková diskotéka

Pojďte s námi soutěžit, tancovat a dovádět.

Poptat

Valentýnské workshopy

Vytvořte si mramorové srdíčko, malovaný hrneček se srdíčky a kytičkami, třpytivé visačky na dárky, krabičku se srdíčkem na malý dáreček či vlastní originální valentýnské přáníčko.

Poptat

Balónková dílna

Balónková dílna může být součástí balónkové show. Nejen děti si zkusí vytvářet vlastní jednoduchá zvířátka dle návodu nebo rad balónkáře. Možná i VÁNOČNÍ balónková dílna!

Poptat

Karikaturista

Karikaturista vytváří úsměvné karikatury pro děti i dospělé. Vhodné na soukromé narozeninové oslavy, firemní party, propagaci výrobků či jako dárek pro své blízké.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Mikromagie

Pro ty z Vás, kdo netuší, co je mikromagie, vězte, že je to jedna z nejžádanějších forem kouzelnického řemesla. Je to hlavně proto, že se kouzla dějí doslova před Vámi, jen několik centimetrů od Vašich očí a vše je většinou interaktivní s diváky.

Poptat

Dětský koutek

Dětský koutek je tady pro pobavení všech dětí. Jeho součástí může být bazének s kuličkami, malování či různé jiné aktivity. Vhodné na brunche, firemní akce či veletrhy.

Poptat

Dále nabízíme