Tel: 774 727 675, 608 822 825, 777 727 676, 777 727 678
Email: balondekor@balondekor.cz

Vánoce

Andělská balónková diskotéka

Andělská diskotéka je plná vánočních her, soutěží, tancování a dovádění. Diskotéka Vás zaručeně dostane do vánoční atmosféry, přičemž jsou všechny aktivity spojeny s balónky, které děti milují. I proto také sklízí tento interaktivní program všude velký úspěch.

Poptat

Vánoční dekorace

Již odpočítáváte sekundy do nového roku? Chcete oživit své prostory něčím opravdu originálním? Vánoční stromeček, balónkové přesýpací hodiny či láhev šampaňského taktéž z balónků možná budou tím pravým!

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Vánoční balónková show

Vánoční balónková show, kde jsou balónkoví sněhuláci, dárečky či Santové tvořeni přímo před zraky malých diváků. Hotové výtvory jsou rozdány dětem.

Poptat

Vánoční balónková dílna

Vytvořte si vlastní vánoční ozdobu z balónků nebo vyrobte originální vánoční dárek pro vaše blízké! S pomocí našeho balónkáře to bude hračka!

Poptat

Vánoční workshopy

Vůně jehličí navodí při výrobě svícínku tu pravou atmosféru Vánoc. Každý si svůj výrobek může nazdobit sušeným ovocem, zvonečky i jablíčky. Pojďte s námi nazdobit perníčky a dát je jako dárek babičkám. Vánoční atmosféru doplní také plamínek vlastnoručně dozdobené svíčky (pomocí voskových fólií) či stromečků s malými dárečky. Nabídku všech vánočních dílen na přání rádi zašleme.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Vánoční perníčky

Šikovné ruce nejen dětí si zkusí vyrobit vánoční perníkovou ozdobu. Při malování cukrovou polevou se můžete nechat unést vlastní fantazií nebo se inspirovat předlohou.

Poptat

Vánoční kolíčky

Vyrobte si vlastní vánoční kolíček se Santou, stromečkem, kapříkem či jiným vánočním motivem. Nechte se inspirovat vánoční náladou, fantazii se meze nekladou!

Poptat

Vánoční ledová inspirace

Nechte se unést svou fantazií a vyrobte si vánoční přáníčka, visačky na dárečky, …

Poptat

Andílci

Vyrobte si krásného andílka, který Vám může dělat radost v pokojíčku nebo jako ozdoba na vánočním stromečku.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Vánoční čertoviny

Čertovská legrace pro děti každého věku! I dospělí se zabaví při pohledu na nešikovnost čertů a svatozář andělů. Komponovaný pořad obsahuje spoustu her a soutěží. Diskotéka plná čertů, jejich pekelného tance a humorných scének. Děti jsou zapojovány do programu, nejlepší tanečník získá čertovské rohy. Součástí může být i mini balónková show.

Poptat

Popletené Vánoce

Klauni a jejich popletené Vánoce“ aneb "Pojďte se podívat, jak klauni slaví Vánoce a poradit jim, jak se to má dělat správně". V této klaunské show půjde taky o zdobení balónkové palmy, poté správně balónkového stromečku. Kapříci, vánočky, dárečky, koledy a koledování. Pořad je nabitý soutěžemi, písničkami a tancováním.

Poptat

Divadlo - Vánoční příběh - Do Betléma

Loutkami hraný příběh o narození Ježíška, tak jak se v Českých zemích po staletí vypráví. Uvidíme v něm pastýře, anděla, Josefa s Marií, Krále Heroda, Tři Krále a samotného Ježíška.

Poptat

Divadlo - Vánoce s klaunem Popletou

Klaun si chystá Vánoce podobně jako to známe z domova, avšak výsledek není stejný…kontakt s publikem, kouzla, společné zpívání koled, živá hudba.

Poptat
Ilustrační obrázek - Balondekor

Divadlo - Příběh o dvou sněhulácích

Po roce se potkají sněhuláci a s koledami projíždějí celými Vánočními svátky.

Poptat

Mikuláš, čert, anděl

Mikuláš, Čert a Anděl - Krásné kostýmy Mikuláše, Čerta, Anděla a jejich profesionální vystupování. Čtení z knihy hříchu je samozřejmostí. Po dohodě s klientem lze rozdávat i dárečky.

Poptat

Dále nabízíme