Pojďme se poohlédnout za rokem 2019. Co „frčí, frčelo a frčet bude“? Jaké balónkové výzdoby a dekorace byly ty nejobjednávanější a jaké ty nejkrásnější?

Balónková výzdoba – novinky a TOP programy pro děti v roce 2019

Pojďme se poohlédnout po tom, jaký byl ten rok 2019. Co „frčí, frčelo a frčet bude“? Jaké balónkové výzdoby a dekorace byly ty neobjednávanější a jaké ty nejkrásnější? A co programy pro děti – letí stále balónková dílna jako tomu bylo v roce předešlém?

Nezapomenutelná balónková výstava Podmořský svět z balónků

Balónkový rok 2019 nám přinesl plno zajímavých akcí a jedinečných momentů. Mezi ty nejvýznamnější a nejkrásnější musíme zařadit největší balónkovou výstavu v České republice – Mořský svět v OC Letňany, která vykouzlila spoustu úsměvu a údivu na tvářích nejen malých návštěvníků. Všichni se fotili v balónkovém fotokoutku a „sjížděli balónkovou vlnu“ na surfu, nad hlavami foodcourtu na návštěvníky čekala obří chobotnice, v prostoru OC plavala malá i velká balónková velryba, obří ponorka s potápěči a žraloky, návštěvníky byli také uchváceni relax zónou z podmořských hlubin, kde mohli vidět balónkový vrak lodi spolu s mořskými koníky, nekonečnou balónkovou bránou s balónkovými rybkami a medúzami. Zábava, zážitek a nekonečný balónkový svět plný překvapení!

TOP programy pro děti – balónky a zábava

Barevné nafukovací balónky v mnoha podobách jsou zkrátka velká zábava a děti je milují! Velký úspěch v předchozím roce slavila i balónková show a balónková diskotéka, kterou si mohly užívat děti například v zábavném parku Mirákulum, v Maxíkově a na spoustě narozeninových oslav, kde nesměl chybět ani kouzelník a oblíbený program pro děti – balónková dílnaBalónková zvířátka z balónků, koruny pro princezny z balónků, květinové šperky z balónků pro malé víly a také laserové balónkové meče pro malé superhrdiny – to vše a mnohem víc se balónkové dílně modelovalo a mělo obrovský úspěch.

Díky Vám, Vašemu zadání a zajímavým poptávkám stále vymýšlíme nové programy a tvořivé výtvarné dílny. Novinkou letošního roku je výtvarný workshop malování na tašky a batůžky, zdobení donutů a další.

Novinky v balónkové výzdobě – organická balónková girlanda

V roce 2019 jsme si nenechali utéct ani nové trendy v podobě nepravidelných balónkových dekorací – představili jsme v našem portfoliu organické balónkové girlandy. Balónkové girlandy složené z různých velikostí nafukovacích balónků jsme vytvářeli na svatbách a zajímavých otvíračkách, kde efekt ZAUJMOUT A NALÁKAT byl 100% splněn. Právě tato balónková výzdoba si žádá chromové balónky. Chrom balónky se zrcadlovým efektem a velkým leskem organickou balónkovou girlandu ještě pozvednou o level výše. Figurují zde jen jako doplněk, ale výsledek je ohromující. Posuďte sami!

Samozřejmě stále jsou oblíbené stálice jako jsou firemní loga a číslice z nafukovacích balónků,  balónkové brány a oblouky různých velikostí a barev na otevírání obchodů i firemní akce a fóliové balónky nejen jako balónky na narozeninové oslavy.

Tímto moc děkujeme všem, kteří nám pomáhají realizovat Vaše i naše sny a nový rok vítáme s velkým nadšením v novém kabátě. Všem přejeme krásný a úspěšný rok 2020.