Vzhledem k tomu, že svět balónkových dekorací se mění velmi dynamicky, dali jsme pro vás dohromady nejvíc trendy balónkové dekorace roku 2023.

Balónky, pro váš nezapomenutelný zážitek

Dobám, kdy byly balónky pouze svázány do trsů a upevněny na jednom místě už dávno odzvonilo. V dnešní době se s balónky pracuje m kreativněji a stávají se hlavní atrakcí večírků, oslav nebo dětských akcí.

Organické balónkové girlandy u příchodu

Je skvělé, pokud upoutáte pozornost svých hostů už u vchodu. Pokud umístíte organickou balónkovou girlandu do vchodu na vaší jedinečnou událost, navodíte tak skvělou atmosféru hned v první vteřině. Balónková girlanda může být udělaná na míru vašemu tematickému večírku. Můžeme ji vytvořit ve stylu Havajské plážové party nebo přidat vaše firemní logo či vytvořit balónkové jméno oslavence. Nic není nemožné. Uvidíte, že nešlápnete vedle. Organické balónkové girlandy se stali hitem číslo jedna.

Stropní balónková výzdoba

Nízko zavěšené balónkové dekorace, tvz. stropní instalace, vytvářejí iluzi útulného, intimního prostoru a jsou tak perfektní pro velké prostory. Je možné vytvořit iluzi nebe a zavěsit balónky ve tvaru nadýchaných bílých obláčků, či použít obří jumbo balónky všech barev, které vypadají ve větších prostorech monumentálně a stanou se středem pozornosti. Pokud chcete opravdu originální balónkovou výzdobu, stropní balónková výzdoba je jasnou volbou.

Foto-koutek z balónků

V dnešní době chytrých telefonů a selfíček, je určitě nejvíce trendy balónkový fotokoutek. Můžete si zvolit barevné provedení, velikost a téma fotokoutku. Vše se přizpůsobí vašim potřebám a představám. Součástí fotokoutku jsou samozřejmě i organické balónkové girlandy. Balónkové fotokoutky se tak stanou i jakýmsi meetingpointem, protože zde si bude chtít udělat selfie úplně každý. Neváhejte se podívat do naší galerie pro inspiraci.

Balónková stěna

Balónková stěna je skvělý dekorační prvek pro každou narozeninovou oslavu nebo firemní událost. Dnes jsou nejvíce trendy balónkové stěny z chrom balónků, které udělají z vaší akce luxusní zážitek. Balónkové stěny můžeme vyhotovit ve všech barevných kombinacích a velikostech. Nebojte se zkusit něco nového a překvapte tak své hosty. Pro lepší představu se podívejte do naší fotogalerie.

Zábavné balónky

Všichni milují balónky, a proto je skvělý nápad udělat hostům balónkový zážitek. V Balondekoru máme mnoho šikovných balónkových umělců, kteří dokáží z tvarovacích balónků vykouzlit téměř cokoliv. Hosté si mohou sami zkusit vytvořit z balónků třeba dinosaura. Nejen, že zažijí spoustu zábavy, ale svůj výtvor si ponesou hrdě domů.