Balónky jsou hitem svatebních dekorací

Letošní svatební sezóna je úspěšně za námi a zrodila se hvězda! Balónková dekorace se stala hitem svatební sezóny 2023. Proč? Protože je originální, vkusná, decentní, zábavná a také ekologická. Pokud plánujete svatbu na rok 2024 určitě se nechte inspirovat našimi tipy. Balónky jsou slavnostní a cenově dostupný způsob, jak udělat váš den jedinečným. Lze z nich vytvořit dechberoucí dekorace, které udělají pohádkovou atmosféru. Pokud nevěříte, přesvědčte se sami v naší galerii.

5 Tipů na nádhernou svatební dekoraci

  1. Balónková oblaka

Začneme naprostou senzací a tou jsou nadýchané pohádkové obláčky. Ať už plánujete svatbu ve stodole, ve vinařství nebo na statku, pořádně si prohlédněte, jak nádherně vypadá tato svatební dekorace. Naše balónková oblaka promění každou stodolu v luxusní svatební venue.

2. Balónková slavobrána

Každá nevěsta dnes řeší vzhled slavobrány. Co takhle kombinace květin a balónků? Nevšední balonková slavobrána je perfektní dekorací a fotokoutkem zároveň. Barvy se vždy přizpůsobí stylu vaší svatby a hosté budou překvapeni, jak originálně může slavobrána vypadat.

3. Stolní dekorace

Nikdo by nechtěl pouze holé stoly, a proto budoucí novomanželé často řeší, jak nejlépe vytvořit dekoraci na slavnostní tabuli. My doporučujeme kombinaci s heliovými balónky, které vypadají luxusně a v kombinaci s květinami určitě neuděláte chybu.

4. Nepravidelné balónkové girlandy

Pokud pořádáte svatbu ve větším prostoru, doporučujeme vyzdobit místnost nepravidelnou balónkovou girlandou, která vypadá naprosto luxusně. Nejoblíbenějšími barevnými kombinacemi jsou champagne, gold rose, chromově zlatá a bílá. Naše organické girlandy se prostorově přizpůsobí vašim potřebám.

5. Héliové balónky

Heliové balónky jsou perfektní výzdobou pro každou svatbu. Vypadají nádherně na fotkách a mohou vyzdobit jak místo obřadu, tak prostor svatební hostiny. Nevěsty je také rády využívají do fotokoutu nebo na párové focení. Heliové balónky lze svázat do nepravidelných trsů nebo rozmístit jednotlivě do prostoru. Balónky nafukujeme až v den svatby, tak aby celý den vydržely nádherné.