Vánoční čas s balónkovou dekorací

Je tu opět Vánoční čas a my v Balondekoru sníme o bílých Vánocích a magické balónkové výzdobě. Pokud pořádáte firemní večírek, posezení s přáteli nebo narozeninovou party v předvánočním čase, mohlo by vás zajímat, jak ohromit všechny hosty originální balónkovou výzdobou.

Vánoční balónková dekorace pro firmy

Všichni se těší na firemní vánoční večírek a originální balónková výzdoba mu dodá tu správnou atmosféru. Naprostým fenoménem jsou velké organické girlandy z chromově zlatých a rudých balónků, které mohou zdobit jak váš vánoční fotokoutek, tak vchod na akci.

Girlanda může být doplněna balónkovým vánočním stromečkem a dárečky nebo rodinkou balónkových sněhuláků s šálami. Pokud byste rádi decentnější výzdobu, nechte se v naší galerii inspirovat stropními instalacemi z balónků, balónkovými sněhobílými vločkami nebo svítícími jumbo balónky, které vás okamžitě naladí do vánoční nálady.

Vánoční dekorace dnes nemusí být pouze v klasické červené, zlaté a zelené barvě. Moderní jsou kombinace pudrově růžové stříbrné a černé nebo chromově bronzové a pastelově fialové. Pokud vsadíte na chromové balónky úspěch je jistý.

Pokud máte vánoční firemní party stylizovanou do Velkého Gatsbyho, Moulin Rouge nebo třeba James Bonda, balónková výzdoba dokáže propojit téma večírku s Vánoci a vytvořit tak jedinečnou atmosféru, kterou hosté zažijí pouze na vašem eventu.

Oslava s vánoční výzdobou

Pořádáte vánoční večírek pro děti nebo dospělé a přemýšlíte, jak vyšperkovat dekorace? Vánoční balónková výzdoba je tou správnou volbou.

Co takhle vánoční koutek s balónkovým stromečkem, sáněmi a sobíky? Nebo velká vánoční balónková stěna s rolničkami, hvězdami a vánočním cukrovím? Naše organické balónkové girlandy se dají ozdobit zlatým jmelím, červenými mašlemi nebo bílými vločkami.

Balónky jsou úžasné a dá se z nich vytvořit cokoli si budete přát. Podívejte se do naší galerie a vyberte si perfektní vánoční dekoraci pro vaši akci. Pro děti máme připravené vánoční kreativní dílničky, nebo balónkovou diskotéku s vánočním skřítkem.

Veselé Vánoce
Balondekor