Halloween už dávno není jen americkým svátkem. Dnes se slaví po celém světě a strašidelná podzimní výzdoba k němu neodmyslitelně patří.

Trendy Halloweenské balónkové výzdoby

Levným a nevkusným plastovým dekoracím na jedno použití už odzvonilo. Dnes jsme svědky dvou trendů; elegantní a udržitelná výzdoba.

Elegantní Halloweenská  dekorace

Halloweenská balónková výzdoba nemusí být spojena jen s dětskými party. Může vykouzlit tajuplnou, ale přitom luxusní atmosféru i pro firemní akce nebo halloweenské oslavy s přáteli. Pro dokonalý sofistikovaný a zároveň sezónní vzhled doporučujeme kombinaci černých lesklých latexových balónků a chromových balónků.

Je možné vytvořit například podzimní balónkový strom nebo nádhernou organickou girlandu s malými pavouky či sítěmi. Ke vchodu na večírek je skvělé umístit podzimní balónkový oblouk, doplněný o jemné rekvizity, které dodají celému vstupu moderní nádech. Nebojte se rozjet vaši halloweenskou akci naplno s luxusní balónkovou dekorací.

Jen biologicky odbouratelné balónky

Stále více našich klientů si uvědomuje nutnost chránit naše životní prostředí. To pro nás není problém! Všechny naše dekorace jsou vyhotoveny z biologicky odbouratelných balónků, které pocházejí z udržitelných lesů. A nejen to, všechny komponenty naší výzdoby jsou ekologické a recyklovatelné. Můžete si tak dopřát nádhernou luxusní výzdobu s čistým svědomím.

Halloweenská balónková výstava

Milujeme Halloween a strašidelnou atmosféru, kterou dekorace umějí vykouzlit. I proto jsme již třikrát vytvořili nádhernou halloweenskou balónkovou výstavu. Návštěvníci obchodního centra se mohli vyfotit v tematickém balónkovém fotokoutku anebo se zastavit u obřích balónkových dýní, krvelačných pavouků, poletujících duchů nebo se nechat přenést k balónkovému Frankenstainovi di jiného světa.

Podívejte se do naší galerie a nechte se inspirovat originální dekorací na váši strašidelnou party.